„Union Jack”  – ambitne kursy angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz najbogatsze programowo edukacyjno – sportowe półkolonie.

„Union Jack” to nie tylko szkoła językowa. To przede wszystkim ludzie: młodzi, dynamiczni i zaangażowani w swoją pracę nauczyciele.

Pracujemy razem od 2007 roku, tworząc zgrany zespół, ponieważ wierzymy, że nauka obcego języka to nie musi być żadna abstrakcja ani „syzyfowa praca”. Można na tym polu odnosić wymierne i olbrzymie korzyści. Sprawdziliśmy, że dzieci można nauczyć dużo więcej niż tylko słówek i piosenek. U nas trzecioklasista płynnie posługuje się w mowie i piśmie trzema czasami.

Nie wierzymy w „nową cudowną metodę nauczania”, wolimy tę tradycyjną i skuteczną. Uważamy, że język to umiejętność praktyczna i jeśli mamy ambicję go opanować, musimy go używać. Im częściej, tym wynik lepszy. To dosyć brutalna prawda, lecz spójrzmy prawdzie w oczy: „cudów nie ma”.

Dlaczego innym się nie udaje? Ponieważ nie maja determinacji i wytrwałości. My wierzymy, że to częsty kontakt z językiem oraz metodyczna, wytrwała praca przynoszą efekty. Dlatego, aby upewnić się, że nasi słuchacze opanują przygotowany dla nich, bardzo ambitny program opracowaliśmy specjalną metodę pracy z uczniem, uwzględniającą każdego z nich indywidualnie.

Pracując z dziećmi przez lata, nabywamy wiedzę i doświadczenie, nie raz borykając się z napotkanymi problemami. Każdy traktujemy jako wyzwanie i każdy udaje nam się rozwiązać.